ХОТЕЛ ELIT КОМПЛЕКС Сончев Брег, Бугарија | Hotel ELITE Apartmani Бугарија – Понуди | Хотели Сончев брег Ноќевања Сончев брег Хотел Елит

ХОТЕЛ ELIT КОМПЛЕКС
Сончев Брег, Бугарија

Сончев Брег – најубавата и најголема плажа за прекрасен летен одмор во соседна Бугарија. Лоциран е на јужниот црноморски брег, околу 35 км од Бургас и 90 км од Варна. Долгата 8км песочна плажа изобилува со модерни кафулиња и ресторани со примамливи понуди, денска и ноќна забава. Меѓу најголемите на бугарското крајбрежје на Црното Море, комплексот ЕЛИТ ви нуди прекрасни услови за одмор и забава за вас и вашите најмили. Лоциран на 300 метри од плажите на Црното море, во центарот на Сончев Брег, хотел ЕЛИТ за своите гости предлага комфорна атмосфера и прекрасни услуги кои предиспонираат кон вистински одмор и добро расположение.
На Ваше располагање се големиот базен со отворен летен бар, во кој може да се релаксирате во прегратките на свежата вода, пиејќи леден осфежувачки пијалок под топлите зраци на сонцето. Но тоа не е се, ние нудиме и детски базен за вашите најмили. Гостите можат да користат безбеден паркинг, бесплатен инернет, бесплатен клима уред.


ХОТЕЛ ЕЛИТ КОМПЛЕКС – Сончев Брег

За вас може да понуди различни видови на студија и апартмани кои се модерно опремени и комфорни:

Студиото е со површина од 49 м2. Содржи два стандардни кревети. Опремено е со клима (бесплатна), Sat TV, фрижидер, чајна кујна, тераса, WC, туш и крпи.

Апартманот е со површина од 65 м2. Содржи два стандардни кревети во спалната соба и софа (кауч на расклопување) во дневниот престој. Опремен е со клима (бесплатна), Sat TV, фрижидер, чајна кујна, тераса, WC, туш и крпи.

Дуплексот е со површина од 68 м2. Содржи две спални соби и една просторија за дневен престој. Во секоја спална соба има по два стандардни кревети и софа (кауч на расклопување) во дневниот престој. Опремен е со клима (бесплатна), Sat TV, фрижидер, чајна кујна, тераса, WC, туш и крпи.

Сончев Брег Несебар

Во близина е градот Несебар со атрактивниот стар дел на градот, примамлив и интересен за сите туристи.
Во близина има и аква-парк во кој за некои 15 евра може да уживате цел ден, користејќи ги сите реквизити во паркот.
Во цената е вклучен и превоз од Сончев Брег и Несебар до самиот парк.Бугарија хотели Сончев брег

Начин на резервација:

По пополнување на формата за резервација! Откако ќе ја испратете пораката, ќе бидете контактирани на Вашиот e-mail адреса во најкраток можен рок.

ЦЕНОВНИК – Apartmani ELIT Soncev breg Bugarija – 1 ден

Сончев брег во Бугарија - Хотели во Сончев брег – ЕЛИТ хотел - Апартмани ЕЛИТ Сончев Брег ELIT | ЦЕНОВНИК – Apartmani ELIT

Хотели Сончев брег

  Датум на пристигнување*

  Датум на пуштање*

  Број на туристи*

  Тип на стан*

  Вашето име и презиме*

  Вашата е-пошта*

  Вашиот телефон*

  Вашата порака

  Се согласувам со Општи услови и услови